Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRISNKÅP, 1900-talets slut, rödlackerat, invädnigt med glashyllor, höjd ca 120, 80x30 cm
Bruksslitage, repor
631618
2019-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här