Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRISNKÅP, 1900-talets slut, rödlackerat, invädnigt med glashyllor, höjd ca 120, 80x30 cm

Bruksslitage, repor

631618

2019-04-06