Teateraffischer Vasateatern
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
600 SEK
TEATERAFFISCHER, 2 st, "Spanska Flugan", efter Lennart Jirlow, "Charley´s Tant", off set, ca 100x70 respektive 51x86 cm, ramade
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Hanteringsslitage, nålmärken
631619
2019-04-16