Teateraffischer Vasateatern

Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

600 SEK

TEATERAFFISCHER, 2 st, "Spanska Flugan", efter Lennart Jirlow, "Charley´s Tant", off set, ca 100x70 respektive 51x86 cm, ramade

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Hanteringsslitage, nålmärken

631619

2019-04-16