Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Landskap, signerad och daterad D Tägtström 1911, akvarell, 19x23 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
veck
631625
2019-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här