David Tägtström akvarell

David Tägtström akvarell
David Tägtström akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Landskap, signerad och daterad D Tägtström 1911, akvarell, 19x23 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

veck

631625

2019-04-09