Louis Cane färgliotgrafi

Louis Cane färgliotgrafi
Louis Cane färgliotgrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS CANE (Frankrike, född 1943): komposition, signerad Cane, 10/80, färglitografi, ca 57x44 cm

631630

2019-04-08