Lasse Söderberg torrnål
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LASSE SÖDERBERG (född 1941): Självporträtt, signerat och daterat Lasse Söderberg Paris -77, numrerad 72/320, torrnål, 16,4x10,2 cm
Utgiven av Föreningen för grafisk konst 1977
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
631638
2019-04-09