Lasse Söderberg torrnål

Lasse Söderberg torrnål
Lasse Söderberg torrnål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LASSE SÖDERBERG (född 1941): Självporträtt, signerat och daterat Lasse Söderberg Paris -77, numrerad 72/320, torrnål, 16,4x10,2 cm
Utgiven av Föreningen för grafisk konst 1977

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

631638

2019-04-09