Dörrknopp Vasateatern

Dörrknopp Vasateatern
Dörrknopp Vasateatern
Dörrknopp Vasateatern
Dörrknopp Vasateatern
Dörrknopp Vasateatern
Dörrknopp Vasateatern

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

DÖRRKNOPP, 1920-tal, mässing, höjd ca 8,5 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

631684

2019-04-16