Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
HANS HAMNGREN (1934-2017): Pegasus, signerad Hamngren, HC X/X, färgetsning, 29,5x37 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
631703
2019-04-16