Gunnar Larson färglitografi

Gunnar Larson färglitografi
Gunnar Larson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR LARSON (född 1925): Skånelandskap, signerad och numrerad Gunnar Larson 128/275, färglitografi, 45x60 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

631708

2019-04-16