Arne Vodder "FD164", fåtölj,

Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder
Arne Vodder

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE VODDER, "FD164", fåtölj, 1900-talets andra hälft, France & Son, Danmark, teakstomme, justerbar sits, grön tyg klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

631709

2019-04-06