Huvud brons

Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons
Huvud brons

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Gösta Ekman d.ä, 1900-talets första hälft, brons, signerad Merning(?), Axelsson eftr fud, sockel beklädd i plysch, höjd inklusive sockel

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

631710

2019-04-16