Janne "Loffe" Carlsson färglitografi

Janne
Janne

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

JANNE "LOFFE" CARLSSON (1937-2017): Landskap, signerad och numrerad Janne C 15/100, färglitografi, I. 29x40 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

631713

2019-04-16