Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
JANNE "LOFFE" CARLSSON (1937-2017): Landskap, signerad och numrerad Janne C 15/100, färglitografi, I. 29x40 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
631713
2019-04-16