Lars Nyberg torrnålsgravyr

Lars Nyberg torrnålsgravyr
Lars Nyberg torrnålsgravyr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS NYBERG (född 1956): "Dörrar", signerad och numrerad Lars Nyberg 2/50, torrnålsgravyr, 37,5x28 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

631714

2019-04-16