Draperier Vasateatern

Draperier Vasateatern
Draperier Vasateatern
Draperier Vasateatern
Draperier Vasateatern
Draperier Vasateatern
Draperier Vasateatern

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRAPERIER, 8+5 st, 1900-talets första hälft, djupröd plysch, ca 105x120 respektive 190x92 cm, 4+4 stänger för upphängning medföljer, ca 54 respektive 190 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Bruks- och åldersslitage

631716

2019-04-16