K G Nilsson färglitografi

K G Nilsson färglitografi
K G Nilsson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

K-G NILSSON (född 1942): Geometri, signerad och daterad 1985, numrerad 14/320, färglitografi, S. 50x40 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

631717

2019-04-16