Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SIGURD MÖLLER (1895-1984): interiör, signerad S Möller, olja på pannå, ca 55x45 cm

Zustandsbeschreibung

631723

2019-04-07