Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SIGURD MÖLLER (1895-1984): interiör, signerad S Möller, olja på pannå, ca 55x45 cm
Zustandsbeschreibung
631723
2019-04-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner