Per Eskilson tillskriven oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ESKILSON (1820-1872) tillskriven: Flicka i folkdräkt, olja på duk, ca 32x27 cm

Krackeleringa färgbortfall

631739

2019-04-05