Einar Michelsen oljemålning

Einar Michelsen oljemålning
Einar Michelsen oljemålning
Einar Michelsen oljemålning
Einar Michelsen oljemålning
Einar Michelsen oljemålning
Einar Michelsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR MICHELSEN (1890-?): Efter stormen, signerad, olja på duk, ca 85x115 cm

631752

2019-04-06