Håkan Engström oljemålning

Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HÅKAN ENGSTRÖM (1908-1987): "Vid Place Garibaldi", signerad Håkan Engström, olja på duk, ca

Kuntoraportti

631753

Päivämäärä:

2019-04-06