Håkan Engström oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HÅKAN ENGSTRÖM (1908-1987): "Vid Place Garibaldi", signerad Håkan Engström, olja på duk, ca
Kuntoraportti
631753
Päivämäärä:
2019-04-06