Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAJ FRANCK, saftservis, 7 dlr., för Notsjö, olikfärgad glasmassa, formgiven 1954, höjder 8-13 cm
Slitage, repor
631759
2019-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här