Kaj Franck saftservis

Kaj Franck saftservis
Kaj Franck saftservis
Kaj Franck saftservis
Kaj Franck saftservis
Kaj Franck saftservis
Kaj Franck saftservis
Kaj Franck saftservis
Kaj Franck saftservis

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJ FRANCK, saftservis, 7 dlr., för Notsjö, olikfärgad glasmassa, formgiven 1954, höjder 8-13 cm

Slitage, repor

631759

2019-04-06