Klubbat för:
6 800 EUR
Utropspris
6 000 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, keramikskulptur, "Ägg", signerad Kaipiainen, Arabia 1960-tal, dekor av vita tofsar mot blå bakgrund, höjd 40 cm, diameter 24 cm, totalhöjd med mässingsställ 46 cm
631765
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här