Peter Dahl olja på duk Modern konst

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Rättegång, signerad och daterad Peter Dahl -71, olja på duk, 53x65 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

631767

2019-05-28