Esaias Thorén oljemålning Modern konst

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med skulpturbyst, signerad och daterad E.Thorén -67, olja på pannå, ca 73x60 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

631769

2019-05-28