Akrylmålning av Marc Ferrero

Akrylmålning av Marc Ferrero
Akrylmålning av Marc Ferrero
Akrylmålning av Marc Ferrero
Akrylmålning av Marc Ferrero
Akrylmålning av Marc Ferrero
Akrylmålning av Marc Ferrero

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARC FERRERO (född 1963) "I Think I´m the Best Thing That´s Ever Happened to the World", signerad M Ferrero, daterad á tergo 2006, akryl på duk, mått ca 120x60 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Pop & Rock"

631770

2019-05-17