Akrylmålning av Marc Ferrero
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARC FERRERO (född 1963) "I Think I´m the Best Thing That´s Ever Happened to the World", signerad M Ferrero, daterad á tergo 2006, akryl på duk, mått ca 120x60 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Pop & Rock"
631770
2019-05-17