Siri Rathsman Modern konst

Siri Rathsman Modern konst
Siri Rathsman Modern konst
Siri Rathsman Modern konst
Siri Rathsman Modern konst
Siri Rathsman Modern konst
Siri Rathsman Modern konst

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1898-1974): "Grupp med träd", signerad och daterad Siri Rathsman 1955, olja på duk, ca 65x86 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

Smärre färgbortfall

631772

2019-05-28