Omega Constellation armbandsur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, "C", 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega tecken, senare läderrem ej original, diameter ca 24,5 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

631775

2019-04-07