Einar Jolin Arild Modern konst

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Moriv från Arild, signerad och daterad Jolin 1938, olja på pannå, ca 38x46 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

631776

2019-05-28