Karl Tirén akvarell

Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): Expressbud, monogramsignerad och daterad K T 13/3 -95, akvarell, ca 21x16 cm

Gulnad, fläckar

631799

2019-04-07