Klubbat för:
22 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JANNIS KOUNELLIS (Grekland, 1936-2017): Komposition, signerad Kounellis samt numrerad, blandteknik ca 49 x 68 cm
Zustandsbeschreibung
631800
2019-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner