Jannis Kounellis komposition

Jannis Kounellis komposition
Jannis Kounellis komposition
Jannis Kounellis komposition
Jannis Kounellis komposition
Jannis Kounellis komposition
Jannis Kounellis komposition

Klubbat för:

22 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JANNIS KOUNELLIS (Grekland, 1936-2017): Komposition, signerad Kounellis samt numrerad, blandteknik ca 49 x 68 cm

Zustandsbeschreibung

631800

2019-04-06