Ragnar Persson oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Stadsbild, monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson á tergo, olja på duk, ca 27x22 cm
Kuntoraportti
631801
Päivämäärä:
2019-04-07