Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Stadsbild, monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson á tergo, olja på duk, ca 27x22 cm

Kuntoraportti

631801

Päivämäärä:

2019-04-07