Charlotte Liljefors oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHARLOTTA LILJEFORS (född 1943): Rådjur, signerad och daterad -91, olja på pannå, ca 22x27 cm

631806

2019-04-07