Fällbord Anders Jacob Rosendahl
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÄLLBORD, Anders Jacob Rosendahl (mästare i Arboga 1762-1836), skiva med alrotsfanér, signerat med kallstämpel: A:J.ROSENDAHL ARBOGA , höjd ca 75, skivans mått ca 89x89 cm
Fanerbortfall på kanter, renoverat, slitage
631807
2019-04-13