Fällbord Anders Jacob Rosendahl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, Anders Jacob Rosendahl (mästare i Arboga 1762-1836), skiva med alrotsfanér, signerat med kallstämpel: A:J.ROSENDAHL ARBOGA , höjd ca 75, skivans mått ca 89x89 cm

Fanerbortfall på kanter, renoverat, slitage

631807

2019-04-13