Ljusstakar Louis XVI-stil

Ljusstakar Louis XVI-stil
Ljusstakar Louis XVI-stil
Ljusstakar Louis XVI-stil
Ljusstakar Louis XVI-stil
Ljusstakar Louis XVI-stil
Ljusstakar Louis XVI-stil
Ljusstakar Louis XVI-stil
Ljusstakar Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis Seize-stil, förgyllda, dekor av kannelyrer och pärlstav. höjd ca 20 cm

Mindre skevheter

631843

2019-04-05