Atanas Tasev oljemålning

Atanas Tasev oljemålning
Atanas Tasev oljemålning
Atanas Tasev oljemålning
Atanas Tasev oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATANAS TASEV (1897-1991) Skogsglänta, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad A TASEV, motivmått ca 29x21 cm

631872

2019-04-06