Fickur 18 k guld 1920-tal

Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal
Fickur 18 k guld 1920-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

A.W BRUNS EFTR. LUND, fickur, Schweiz, 18 k guld, 1920-tal, mineralglas, manuellt uppdrag, ankargång, serienr. 181494, diameter 53 mm, vikt 99 g, etui medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, gåvogravyr, bucklor

631875

2019-04-05