Maurice Moberg

Maurice Moberg
Maurice Moberg
Maurice Moberg
Maurice Moberg
Maurice Moberg
Maurice Moberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): Blommande träd vid kusten, signerad Maurice Moberg, olja på duk, bildmått 67x83 cm

631876

2019-04-13