Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
CARL KYLBERG (1878-1952): "Stilla kväll", stämpelsignerad Carl Kylberg, 152/375, märkt i plåten CH. Sorlier grav. lith., färglitografi, 52x65 cm
Ej examinerad ur ram
631917
2019-04-06