Carl Kylberg färglitografi, eftertryck

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): "Människor på väg", stämpelsignerad Carl Kylberg, 131/375, märkt i plåten CH Sorlier grav. lith, färglitografi, ca 57x65 cm

Ej examinerad ur ram

631919

2019-04-06