Kassaaparat

Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat
Kassaaparat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KASSAAPPARAT, 1900-talets början, bemålad trä med detaljer i förnicklat gjutgods, med låsmekanism och larm, höjd 28, 43x46 cm

Slitage, förlust av färg, märken, repor

631920

2019-04-06