Stig Lindberg ´´Odon´´ servisdelar

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

STIG LINDBERG, ´´Odon´´, servisdelar, 15 st, Gustavsberg, bestående av: 6 assietter, 4 tallrikar, 2 uppläggninsgfat, 2 djupa skålar och 1 mindre skål, längd ca 17-26 cm

Zustandsbeschreibung

En tallrik med en nagg på undersidan, bruksslitage

631938

2019-04-06