Torsten Renqvist Etsning

Torsten Renqvist Etsning
Torsten Renqvist Etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad Torsten Renqvist -53, 42/45, etsning, bildyta ca 19,5x24,5 cm

631948

2019-04-05