Lars Grönfelt oljemålning

Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LARS GRÖNFELT (Finland, 1926-1982): Surrealistisk komposition, signerad och daterad L Grönfelt 67, olja på duk, ca 48x59 cm

631951

2019-04-05