Oidentifierad konstnär, olja på duk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, modellstudie, olja på duk, mått ca 70x53 cm

Skador på duk, medföljer lös bit till ram

631952

2019-04-05