Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): skulptur, reliefmönster, delvis glaserad keramik, signerad i godset, märkt BL5 samt numrerad 11/12, ca 65x46x7-14 cm
631966
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här