Bengt Lindström Skulptur

Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur
Bengt Lindström Skulptur

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): skulptur, reliefmönster, delvis glaserad keramik, signerad i godset, märkt BL5 samt numrerad 11/12, ca 65x46x7-14 cm

631966

2019-04-05