Fladdermusfåtölj Dennis Marquart "KS Chair"

Fladdermusfåtölj  Dennis Marquart

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DENNIS MARQUART, "KS Chair", OX Denmarq, samtida, s.k. Fladdermusfåtölj, stomme av kromat stål, klädsel i svartfärgat läder, stämplad OX Denmarq, sitthöjd ca 40 totalhöjd ca 108 cm, 98x80 cm

Bruksslitage

632033

2019-04-05