Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
GOLVUR, ek, England 1700-tal, urtavlan märkt Thomas Hally, London,
Åldersslitage, pendel, lod och nyckel medföljer, ej funktionstestat
632039
2019-04-10