Golvur England 1700-tal

Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal
Golvur England 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

GOLVUR, ek, England 1700-tal, urtavlan märkt Thomas Hally, London,

Åldersslitage, pendel, lod och nyckel medföljer, ej funktionstestat

632039

2019-04-10