Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007): ´´ Galeria de ARTE´´ Málaga, signerad och daterad G Silva S. 1988, olja på duk, ca 72x147 cm
Vågig duk
632042
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här